POLSKA MISJA KATOLICKA KARLSRUHE

Ogłoszenia parafialne 17.09.2023

***

  • Rada PMK Karlsruhe ma swoje spotkanie w środę (20.09) po Mszy św. Chętnych zapraszamy na część otwartą od godz. 19:30.
  • Grupa Adonai, czyli działająca przy naszej Misji Grupa Modlitewna Odnowa w Duchu Świętym, zaprasza na kolejne spotkanie w piątek 22 września po Mszy św. w Karlsruhe.
  • Jubileusz ks. Waldemara. 24. września (niedziela) o godz. 11:45 w kościele Unsere Lieben Frau w Karlsruhe. Ks. Waldemar Massel, kapłan posługujący we Włoskiej Misji Katolickiej św. Józefa, jest znany także naszej wspólnocie poprzez posługę spowiednika w konfesjonale oraz przy ołtarzu. Będzie on obchodził 30 lecie przyjęcia sakramentu kapłaństwa. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach, dziękując Bogu za dar powołania i prosząc o potrzebne siły dla niego.
  • Błogosławieństwo dzieci i tornistrów na rozpoczęcie szkolnego i katechetycznego w Karlsruhe 24 września (liturgia z elementami dla dzieci). Podobnie w Pforzheim. Przy dobrej pogodzie odbędzie się piknik rodzin z dziećmi, zaangażowanymi w niedzielne katechezy w Pforzheim.  
  • Biuletyn parafialny na wrzesień-listopad 2023 w wersji drukowanej będzie rozdawany przez ministrantów. Tutaj wersja elektroniczna biuletynu.
  • Msza św. wszystkich Misji języka ojczystego. Karlsruhe kościół St. Stephan w niedzielę 8 października uroczysta Msza św. o 11:30. Jesteśmy jako Kościół Powszechny  zaproszeni na modlitwę w różnych językach. Zaplanowany jest również poczęstunek. Tego dnia jest odwołana Msza św. w St. Elisabeth.

***

INTENCJE MSZY ŚW. 17.09-24.09.2023