POLSKA MISJA KATOLICKA KARLSRUHE

Ogłoszenia parafialne 23.07.2023

***

  • Poświęcenie pojazdów. Z okazji przypadającego wspomnienia św. Krzysztofa dziś po Mszach św. nastąpi błogosławieństwo kierowców oraz zostaną poświęcone pojazdy.
  • Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie. Już za tydzień grupa młodzieży z naszej parafii wyruszy do Portugalii na spotkanie z papieżem oraz młodzieżą całego świata. W naszej Misji w tym tygodniu gościć będziemy także grupy z Gdańska i Opola, które zmierzając do Lizbony przejeżdżać będą przez Karlsruhe. Pamiętajmy o młodych w naszych modlitwach zwłaszcza w tych dniach.
  • Zakończenie roku szkolnego i katechetycznego podczas Mszy św. z elementami dla dzieci w Karlsruhe 23 lipca, godzina 12:00. Serdecznie zapraszamy.  
  • W środę 26 lipca, w liturgii będziemy wspominali Świętych Rodziców Najświętszej Maryi Panny: Joachima i Annę. Pismo Święte nie przekazuje o nich żadnych informacji. Tradycja Kościoła wraz z kultem Maryi czci także Rodziców Matki Chrystusa. Będziemy modlić się za naszych dziadków i babcie, aby doświadczali bliskości Boga oraz szacunku i miłości ze strony najbliższych.

***

INTENCJE MSZY ŚW. 23.07.-30.07.2023