POLSKA MISJA KATOLICKA KARLSRUHE

Ogłoszenia parafialne 16.07.2023

***

  • Witamy wszystkich gości i życzymy dobrego wypoczynku. Przy tej okazji przypominamy, że nasz strój w kościele, nawet w bardzo upalne dni, powinien być godny, podkreślający szacunek dla świętego miejsca. Bądźmy dla siebie świadectwem świętości każdej świątyni. Na drogach wakacyjnego odpoczynku niech nie zabraknie spotkania z Bogiem w czasie Eucharystii. Pamiętajmy o niedzielnym obowiązku uczestnictwa we Mszy Święte.
  • Wyjście grupy Camino. 22.07 (sobota) zapraszamy na kolejny etap pielgrzymiego szlaku po badeńskich drogach do Santiago de Compostella. Trasa bieży z Kappelroedeck do Durbach i liczy ok. 20km. Więcej informacji na stronie internetowej.
  • Zakończenie roku szkolnego katechetycznego podczas Mszy św. z elementami dla dzieci w Karlsruhe 23 lipca, godzina 12:00. Serdecznie zapraszamy  
  • Błogosławieństwo kierowców i pojazdów po Mszach św. niedzielnych (w Rastatt w sobotę) 23 lipca. Święty Krzysztof  zginął śmiercią męczeńską w III wieku. We wspólnocie Kościoła odbiera cześć jako patron kierowców, podróżujących oraz orędownik w śmiertelnych niebezpieczeństwach. Będziemy modlić się za wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozsądek i odpowiedzialność na drodze.

***

INTENCJE MSZY ŚW. 16.07-23.07.2023