POLSKA MISJA KATOLICKA KARLSRUHE

Czernik-Kuc Ewelina

Mam 42 lata i jestem  matką dwójki dzieci.

Moje hobby to piesze wędrówki ,jazda na rowerze,

camping. Moją pasją jest śpiewanie ,fotografia ,kosmetologia oraz podróże.

Mam pogodne usposobienie i pozytywne nastawienie do świata oraz ludzi.

Posiadam zdolności organizacyjne i łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi.

Na drodze wiary ku Bogu  prowadzi mnie psalm 23 „Pan jest Pasterzem moim” , dlatego też nigdy nie zamartwiam się o przyszłość swoją,  ponieważ On mnie prowadzi i wie, co jest dla mnie najlepsze w tym ziemskim życiu.

Drodzy Parafianie!

Zamierzam aktywnie popierać w nowej radzie Parafialnej Polskiej Misji Katolickiej grupy Credo i Camino oraz Ruch Szensztacki ,których także jestem członkiem. Bardzo zależy mi również na współpracy naszej Misji Katolickiej z Polską Szkoła działająca przy Stowarzyszeniu „Wspólnota Polska”(Chrześcijańskie Centrum Krzewienia Kultury ,Tradycji i Języka  Polskiego w Niemczech) . Od prawie 10 lat jestem członkiem Rady Rodziców  naszej szkoły i wspieram różne inicjatywy organizowane przez to grono. Także od 6 lat pomagam przy organizacji uroczystości Pierwszej Komunii Świętej w naszej Misji. Moim pragnieniem jest zachęcić dzieci naszej szkoły  do przystępowania  do tego sakramentu właśnie w naszej  PMK. Gdyż dzieci są przyszłością naszej misyjnej społeczności.

Moi Drodzy!

Zachęcam Was do udziału w zbliżających się  wyborach do Rady Parafialnej Polskiej Misji Katolickiej w Karlsruhe. 

Wasze aktywne poparcie będzie mnie mobilizować do podejmowania przedsięwzięć mających na celu rozwój naszej Misji. Serdecznie dziękuje ?